Kayseri Uydu Anten Tamir Servisi 0544 258 09 25

En uygun çözümleri bizimle bulmanız çok kolay. Aldığınız hizmete yönelik bir sorunla karşılaştığınızda geri dönüş alabileceğiniz bir yetkili bulmakta mı zorlanıyorsunuz? Artık bunlar geride kaldı. Doğru yerdesiniz, hizmet kalitesiyle her zaman kendinden emin olan firmamıza ulaşabilmektesiniz.

Her Bir Hizmetimiz Garantimiz Altındadır

Uydu çanak anten servisi kapsamında sunduğumuz hizmet firmamızın garantisi kapsamındadır. Üstelik uydu çanak anten tamiri çerçevesinde kullandığımız tüm parçalar orijinal ürünlerdir. Size ileride sorun çıkarak hiçbir yedek parçayı ya da anlık çözümü firmamız politikaları gereği tercih etmemekteyiz.

Uydu Çanak Anten Servisi Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerden Bazıları

Çanak anten yönü bulma ayarlama
Uydu sinyal bulma ayarlama
Uydu çanak anten servisi
Uydu TV ayarlama
Uydu LNB ayarı
Uydu servisi

Uydu Çanak anten servisi hizmetine genelde neden olan kötü hava koşulları ya da merkezi uydu sisteminden yüksek kalitede sinyal gelmemesi durumlarında başvurulmaktadır. Firmamızın teknikten sorumlu yetkili kadrosu arızanın neden ve sonuç ilişkisini araştırmakta ve arızanın analizi yapmaktadır. Çıkan son sonuçlara göre sizi bilgilendirerek gerekli tamiratı gerçekleştirmektedir.

Evlerde onlarca farklı model ve markada uydu ve çanak anten sistemleri bulunur. Konu uydu olunca; sorun çıkarmayan hizmet sunulması gerekir. Bu kapsamda da her uydu modeli ve markasının teknolojik donanımın mutlaka iyi bilinmesi şarttır. Firmamız konusunda uzman ekibiyle birlikte her yeni teknolojik gelişmeyi ve yeni çıkan uydu modellerini araştırmaktadır ve gerekli tüm bilgi ve tecrübeyi edinmektedir.

Olası yedek parça ihtiyaçlarınız’ da sizi mağdur etmeden ve sizi bekletmeden en hızlı şekilde temini gerçekleştirmekteyiz. Yılların verdiği uydu çanak anten servisi bilgi ve tecrübelerimize dayanarak belirli yedek parçaları kendi bünyemizde bulundurmaktayız. Böylelikle hiçbir müşterimizi yedek parça konusunda mağdur etmemeye özen göstermekteyiz.

Uydu çanak anten servisi, Kayseri nin en iyi uydu, çanak anten ayar, arıza, bakım, onarım tamir servisi. Aynı gün servis imkanı ile hizmetinizdeyiz.

Uydu çanak anten servisi, en iyi sisteme sahip uydu çanak anten sistemlerinin bile ihtiyaç duyabileceği bir hizmet olmak ile beraber konusunda uzman bir ekibin ilgilenmesi gerekmektedir. Her türlü teknik bilgi ve ekipman donanımına sahip ekibimizle birlikte hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Kayseri Uydu Anten Tamir Servisi

Teknolojik yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri takip eden firmamız ile sorun çıkarmayan kesin çözümler mümkün. İstanbul geneline hitap eden geniş servis ağı ile uydu çanak anten tamir hizmetini uygun bütçeler ile sunan firmamız size bir telefon kadar yakın. Servis hizmetlerimiz konularında gerekli tüm bilgileri müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçerek alabilmekte ve gerekli servis randevusunu oluşturabilmektesiniz. Kayseri Uydu Anten Tamir Servisi

Ekran Bozuk CD Benzeri Takılma Ve Donma Oluyor!

Sinyal ile alakalı bir sorun.

  • Başlıca sebepleri, çanak anten ayarsız, kablo bağlantıları yetersiz, uydu prizi arızalı, diseqc Swatch arızalı, uydu alıcısı tüner arızalı vs…
  • Daire içi kablo bağlantıları kontrol edilir. Sorun devam ediyorsa servis çağırmanız gerekir. Bu konuda bizden destek alabilirsiniz

HD Cihaz Kullanıyorum ama Görüntü Çok Kötü!

Uydu alıcısının çözünürlük ayarları bozulmuş, HDMI kablosu kalitesiz olabilir.

  • Çözünürlük ayarı 720P, 1080i, 1080p formatında olmalıdır. HDMI kablosu standart özellikte olabilir. Daha kaliteli bir kablo ile daha iyi bir görüntü alınabilir.
  • Çözünürlük ayarını yapamazsanız yada kaliteli bir HDMI kablo talep ederseniz bizden destek alabilirsiniz

Bazı Kanallar Göstermiyor. Sinyal Yok Hatası Alıyorum!

  • Uydu alıcısının frekans listesi eski olabilir. Frekansların güncellenmesi gerekir. Aşağıdaki video da şebeke arama nasıl yapılır anlatılmıştır. İzleyerek manuel kanal yüklenmesi gerekir.
  • Sinyal seviyesinde azalma, kablo bağlantılarında sorun olabilir.
  • Kablo bağlantılarını düzelttiniz, değiştirdiniz, kanal yüklemesi yapamadınız! sorun devam ediyorsa bizden teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Kayseri nin tüm semtlerine servis hizmetimiz vardır.
    0544 258 09 25 numaralı telefonu arayarak servis yazdırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Yardım
Merhaba, Kıymetli müşterimiz kısa sürede iletişim sağlanıcaktır.