Kayseri Elektrik Tamircisi 7\24 0544 258 09 25

Kaçak Akım Koruma Rölesinin görevi, yalıtım hatasından kaynaklanan hata akımını algılamak ve algılanan kaçak akım değerinin belirlenen değerlerin üzerine çıkması durumunda bağlı bulunduğu devreyi kesmektir. 30mA’da Hayat (İnsan Koruma), 300mA’da da Tesisat (Yangın Koruma) koruma fonksiyonunu gerçekleştirir Kaçak akım rölesi nedir ve ne işe yarar? Kaçak akım rölesi sembolü, çeşitleri ve bağlantısı #Kaçak Akım Rölesi Nedir? Kaçak akım rölesi nedir ve ne işe yarar Kaçak akım rölesi sembolü, çeşitleri ve bağlantısı Ocak 22, 2021 03:362dk okuma Kaçak akım rölesi günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu cihazlar aslında bir diferansiyel koruma cihazıdır. Sizler için Kaçak akım rölesi nedir ve ne işe yarar? Kaçak akım rölesi sembolü, çeşitleri ve bağlantısı nedir? Detaylı olarak araştırdık ve derledik. Kaçak akım rölesi görevi nedeni ile elektrik tesisatında hayati bir önem taşımaktadır. Akımda herhangi bir kaçak durumu olduğu zaman bu durumu algılayan kaçak akım rölesi devreyi açar ve herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşılmasını önler. Kaçak Akım Rölesi Nedir? Devrede oluşmuş kaçak akımı algılayan tespit eden ve de açma yaparak insanları ya da tesisatı koruyan cihaza kaçak akım rölesi denilmektedir. Elektrik literatüründe genelde kaçak akım anahtarı ya da kaçak akım sigortası kısaca da KAKR olarak adlandırılır.

Kayseri’nin Tüm Semtlerinde Hizmetinizdeyiz.

Elektik arızalarınıza hemen müdahale ediyoruz. Ev veya iş yerlerinizde elektrik arızaları veya elektrik tesisatı ile ilgili ihtiyaçlarınızda Yuvam Elektrik olarak hizmetinizdeyiz. Kayseri nin tüm semtlerinde elektrik ustalarımız ile kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

 1. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 2. BECEN MAHALLESİ
 3. CUMHURİYET MAHALLESİ
 4. BÜYÜK BÜRÜNGÜZ MAHALLESİ
 5. BATTALGAZİ MAHALLESİ
 6. BÜYÜK BÜRÜNGÜZ MAHALLESİ
 7. CUMHURİYET MAHALLESİ
 8. CUMHURİYET MAHALLESİ
 9. DEMOKRASİ MAHALLESİ
 10. EĞRİBUCAK MAHALLESİ
 11. ERENKÖY MAHALLESİ
 12. ESENTEPE MAHALLESİ
 13. ESENYURT MAHALLESİ
 14. FATİH MAHALLESİ
 15. GERMİR MAHALLESİ
 16. GESİ MAHALLESİ
 17. GESİ FATİH MAHALLESİ
 18. GÖKKENT MAHALLESİ
 19. GÜLTEPE MAHALLESİ
 20. GÜLÜK MAHALLESİ
 21. GÜRPINAR MAHALLESİ
 22. GÜZELKÖY MAHALLESİ
 23. HİSARCIK MAHALLESİ
 24. HUNAT MAHALLESİ
 25. HÜRRİYET MAHALLESİ
 26. İLDEM CUMHURİYET MAHALLESİ
 27. KAYABAĞ MAHALLESİ
 28. KAZIMKARABEKİR MAHALLESİ
 29. KEYKUBAT MAHALLESİ
 30. KILIÇASLAN MAHALLESİ
 31. KIRANARDI MAHALLESİ
 32. KOCATEPE MAHALLESİ
 33. KÖŞK MAHALLESİ
 34. KÜÇÜK BÜRÜNGÜZ MAHALLESİ
 35. MİMARSİNAN MAHALLESİ
 36. OSMAN KAVUNCU MAHALLESİ
 37. OSMANLI MAHALLESİ
 38. SAKARYA MAHALLESİ
 39. SARIMSAKLI MAHALLESİ
 40. SELÇUKLU MAHALLESİ
 41. SELİMİYE MAHALLESİ
 42. SUBAŞI MAHALLESİ
 43. ŞİRİNTEPE MAHALLESİ
 44. TACETTİNVELİ MAHALLESİ
 45. TAVLUSUN MAHALLESİ
 46. TINAZTEPE MAHALLESİ
 47. TURAN MAHALLESİ
 48. VEKSE MAHALLESİ
 49. YENİKÖY MAHALLESİ
 50. YEŞİLYURT MAHALLESİ
 51. YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ DANİŞMENTGAZİ Mahallesi

Elektrik Tesisatı Bakım ve Onarımı

Ansızın kesilen elektrikler, yapılacak ya da yapılması gereken işlerinde aksatılmasına yol açmakta ve bunun için elektrik arıza servisi hizmetleri kesintisiz olarak sunulmaktadır. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de yaygın olarak kullanılan elektrikler, aynı zamanda pek çok farklı cihazların sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Neredeyse ekmek ve su kadar muhtaç olunan elektrik başlıca televizyon, çamaşır makinesi, ütü, bilgisayar, internet, fırın, lamba, telefon ya da süpürgelerin sorunsuz şekilde çalışabilmesi için gerekli olmaktadır. Bahsedilen teknolojik cihazlar, daha çok ev alanlarında kullanılan ürünler olsa da bu durum iş hayatında ve özellikle fabrika alanlarında kullanılan çok sayıda iş makinelerinin de çalışabilmesi için gerekli olan araçların başında gelmektedir.

Elektrik Arıza Servisi Hizmeti Çalışma Saatleri
Resmi kurumlar tarafınca belirlenmiş olarak sunulan elektrik arıza servisi hizmetlerinde, 186 numarayı arayarak ilgili bölgenin dağıtım şirketlerine ulaşabilirsiniz. Ani kesintiler ya da uzun süreli şikâyetlerin giderilebilmesi için kesintisiz olarak 7/24 açık bulunan numaralar, belirtilen bölgelere göre dağıtım şirketlerine otomatik olarak bağlanmaktadır. Bu sayede belirlenen arıza servis şirketlerine ulaşabilir ve de sorunlarınızın kısa süre de çözüme kavuşturulmasını da sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bahsi geçen numaradan sokak aydınlatmalarının arızalarını ya da kaçak elektrik kullanımının da ihbarını güvenli şekilde yapmanız mümkündür. Günümüzde oldukça gerekli olan elektrik, farklı nedenlerden dolayı kesintiye uğramakta ya da kontrollü olarak kesilmektedir. Bu durumlar için doğru servis ile sorunların çözülmesi gerekmektedir.

Elektrik Arıza Servisi Çalışma Prensibi Nasıldır?
Çeşitli ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermekte olan elektrik arıza servisi şirketleri, resmi makamlar tarafınca özel olarak belirlenmekte ve bölgelere göre hizmetleri sürdürmektedir. 186 numarasını arayarak, arıza ya da istek talebinde bulunabilir ve bu numaralar, bölgelere göre belirlenmiş olan şirketlere ulaşmanızı sağlamaktadır. GSM operatörüne ya da sabit hat türüne göre özel olarak belirlenen arıza servisi hizmet ücretleri, yapılacak olan işlemlere göre farklı şekillerde görülmektedir. Sokak aydınlatmaları, ev aydınlatmaları ya da tesisat arızalarının giderilmesi için amaçlar doğrultusunda verilebilen hizmetler, aynı zamanda farklı ihbarların yapılabilmesi amacı ile de avantaj sunmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Güvenli yaşam için oldukça önemli olan bina elektrik tesisatı hizmetlerimiz, alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Kullanılacak olan teknolojik cihazların güvenli şekilde çalıştırılabilmesi için gerekli olan işlemler arasında yer almaktadır. Giderek gelişen ve her geçen gün daha da farklı avantajlar sağlamakta olan teknoloji, günümüzde farklı cihazların ortaya çıkmasını sağlamakta ve bu cihaz ya da sistemler arasında evlerde yer alan lamba, zil ya da televizyon gibi ürünlerin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktadır. İstanbul’un farklı bölgelerinde sunmuş olduğumuz elektrik tesisat hizmetleri, binalar için elektrik iç tesisatı olarak da bilinmektedir. Pek çok farklı avantajlar ve kolaylıklar ile sunulan hizmetler için firmamızdan yararlanabilir ve acil ihtiyaçlı durumlarda iletişime geçebilirsiniz.

Bina Elektrik Tesisatı Hizmetlerinde Yer Alan Özellikler

Akla gelebilecek olan her çeşit yapılar için sağlanmakta olan bina elektrik tesisatı hizmetlerimizde, çeşitli fiyat seçenekleri yer almaktadır. Gerçekleştirilecek olan hizmet çeşitlerine göre ücretler değişkenlik göstermektedir. Yeni inşa edilmiş olan yapılar için gerçekleştirilecek olan iç elektrik tesisatları için, yapı denetim firması tarafından onaylar alınmakta ve bu özelliklere göre hizmetler gerçekleştirilmeye başlanmaktadır. Sağlanacak olan tesisatlar için binaların duvarlarına çekilecek kabloların dışarıdan görünmesi engellenmekte ve bu sayede yapıların içerisinde kötü görünüm olmasının da önüne geçilmektedir. Söz konusu olan tesisat hizmetlerimizde elektrik boruları, priz, anahtarlar, akım kabloları, bağlantı elemanları, buat, klemensler, topraklama kabloları ve de elektrik panoları gibi çeşitleri malzemeler yer almaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı Hizmeti Fiyatları

İşinin ehli personeller tarafınca ve gerekli tüm güvenlik önlemleri alınarak sunmuş olduğumuz bina elektrik tesisatı hizmetleri, farklı fiyatlar üzerinden sağlanmaktadır. Binaların yapısı ve de özelliklerine göre farklılık gösteren fiyatlar, firmamız sayesinde en uygun ücretler üzerinden sağlanmaktadır. Bina alanlarının içerisinde kullanılan ve bulunması neredeyse zorunlu hale gelen bilgisayar, aydınlatma sistemleri, bulaşık ve çamaşır makineleri, fırınlar ve klima gibi çeşitli teknolojik cihazların çalışmasını sağlayan hizmetler, kişilerin güvenliğinin korunması açısından da oldukça önem taşımaktadır. Gerekli önlemlerin alındığı ve de elektrikli sistemlerin kişi ya da diğer canlılara iletilmemesi için kullanılan tesisat hizmetleri, son yıllarda sıkça tercih edilmektedir.

 1. AHİ EVRAN MAHALLESİ
 2. AKCATEPE MAHALLESİ
 3. AKİN MAHALLESİ
 4. ALSANCAK MAHALLESİ
 5. AMARAT MAHALLESİ
 6. ARGINCIK MAHALLESİ
 7. BARBAROS MAHALLESİ
 8. BARSAMA MAHALLESİ
 9. BAYRAMHACI MAHALLESİ
 10. BEYAZŞEHİR MAHALLESİ
 11. BEYDEĞİRMENİ MAHALLESİ
 12. BOĞAZKÖPRÜ MAHALLESİ
 13. BOYACI MAHALLESİ
 14. BOZTEPE MAHALLESİ
 15. BUĞDAYLI MAHALLESİ
 16. CAMİKEBİR MAHALLESİ
 17. CIRGALAN MAHALLESİ
 18. ÇEVRİL MAHALLESİ
 19. DADAĞI MAHALLESİ
 20. DORUKLU MAHALLESİ
 21. DÜVER MAHALLESİ
 22. EBİÇ MAHALLESİ
 23. ELAGÖZ MAHALLESİ
 24. ELMALI MAHALLESİ
 25. EMMİLER MAHALLESİ
 26. ERCİYESEVLER MAHALLESİ
 27. ERKİLET MAHALLESİ
 28. ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ
 29. ESKİÖMERLER MAHALLESİ
 30. EYİM MAHALLESİ
 31. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 32. FEVZİOĞLU MAHALLESİ
 33. GENERAL EMİR MAHALLESİ
 34. GEVHER NESİBE MAHALLESİ
 35. GÖMEÇ MAHALLESİ
 36. GÜNEŞLİ MAHALLESİ
 37. HACI SAKİ MAHALLESİ
 38. HASAN ARPA MAHALLESİ
 39. HASANCI MAHALLESİ
 40. HIRKAKÖY MAHALLESİ
 41. HİMMETDEDE MAHALLESİ
 42. HOCA AHMET YESEVİ MAHALLESİ
 43. HÖBEK MAHALLESİ
 44. KALKANCIK MAHALLESİ
 45. KARAHÖYÜK MAHALLESİ
 46. KARAKİMSE MAHALLESİ
 47. KAŞKÖY MAHALLESİ
 48. KAYABAŞI MAHALLESİ
 49. KEMER MAHALLESİ
 50. KIZIK MAHALLESİ
 51. KOCASİNAN MAHALLESİ
 52. KUŞCAĞIZ MAHALLESİ
 53. KUŞÇU MAHALLESİ
 54. MAHZEMİN MAHALLESİ
 55. MEVLANA MAHALLESİ
 56. MİMARSİNAN MAHALLESİ
 57. MİTHATPAŞA MAHALLESİ
 58. MOLLAHACI MAHALLESİ
 59. MOLU MAHALLESİ
 60. OBRUK MAHALLESİ
 61. ORUÇREİS MAHALLESİ
 62. OSMANGAZİ MAHALLESİ
 63. OYMAAĞAÇ MAHALLESİ
 64. SAHABİYE MAHALLESİ
 65. SALUR MAHALLESİ
 66. SANAYİ MAHALLESİ
 67. SANCAKTEPE MAHALLESİ
 68. SARAY BOSNA MAHALLESİ
 69. SARAYCIK MAHALLESİ
 70. SEYRANİ MAHALLESİ
 71. SÜMER MAHALLESİ
 72. ŞEKER MAHALLESİ
 73. TALATPAŞA MAHALLESİ
 74. TAŞHAN MAHALLESİ
 75. TURGUT REİS MAHALLESİ
 76. UĞUREVLER MAHALLESİ
 77. VATAN MAHALLESİ
 78. YAKUT MAHALLESİ
 79. YAVUZ SELİM MAHALLESİ
 80. YAVUZLAR MAHALLESİ
 81. YAZIR MAHALLESİ
 82. YEMLİHA MAHALLESİ
 83. YENİ MAHALLESİ
 84. YENİDOĞAN MAHALLESİ
 85. YENİŞEHİR MAHALLESİ
 86. YEŞİL MAHALLESİ
 87. YILDIZEVLER MAHALLESİ
 88. YUKARIHASİNLİ MAHALLESİ
 89. YUNUS EMRE MAHALLESİ
 90. YUVALI MAHALLESİ
 91. YÜREĞİL MAHALLESİ
 92. ZİYAGÖKALP MAHALLESİ
 93. ZÜMRÜT MAHALLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Yardım
Merhaba, Kıymetli müşterimiz kısa sürede iletişim sağlanıcaktır.