Kayseri Elektrik Arıza 0544 258 09 25

Elektrik Arıza Tespiti Teknolojinin çok hızlı gelişmesine bağlı olarak kullandığımız mekanik cihazların yerini elektronik cihazların alması ile elektrik şebekesinde kirlenme oranı artmıştır. Kirli olan olan şebeke de çalışmak zorunda kalan özellikle hassas elektronik cihazlarda arızalanma oranı çok hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Elektronik cihazların kartlarının yanmaları, güç kaynağı arızalanmaları, haberleşme sistemlerinde meydana gelen aksaklıklar, hastanelerdeki tıbbi cihazların ekranlarında meydana gelen karıncalanmalar, Server merkezlerinde meydana gelen haberleşme bozuklukları, ağır sanayi cihazlarının kumanda devrelerinde meydana gelen kart yanmaları bu arızalanmaların başlıcalarıdır. Bu arızalar işletmelere yüksek miktarda maddi olarak zarar verir. Bu tür durumlar ile karşılaştığınız durumda yapılması gereken şey sorunun kaynağının doğru tespit edilmesinden geçmektedir. Eğer sorunun kaynağı doğru tespit edilmez ise varsayım ile yapılacak her uygulama yeni bir sorunun ortaya çıkmasına neden olur.

Elektrik arıza, kesinti, bakım ve sayaçlar hakkında Riva elektrik elektronik 0544 258 09 25  numaralı Telefonu ile bizi araya bilirsiniz Elektrik arıza talepleriniz hakkında 7 gün 24 saat boyunca 0544 258 09 25 numaralı telefondan destek alabilirsiniz. elektrik ustası elektrik tamircisi bina elektrik tamir elektrik arıza elektrik tamir bakım ustası kayseri elektrikçi

Teknik Elektrikçi

Riva elektrik elektronik ailesi olarak bu düsturla yıllardır Kayseri ye hizmet vermekteyiz.7 gün 24 saat çalışmamızın temelde zor günler geçirdiğimiz bu dönem de hiçbir vatandaşın gece saati yaşayabileceği herhangi bir tatsız elektrik veya internet arızasının çözümsüz kalmamasıdır. Kaliteli hizmet vermenin bir diğer unsuru da kaliteli malzeme kullanmaktır. Riva elektrik elektronik çi olarak arıza giderirken A kalite malzemeleri kullanmaktayız. Verdiğimiz bütün bu hizmetlerle Kayseri de hiç kimsenin herhangi bir elektrik arızası ve sorunuyla bizim müşterimizin evine ulaştığımız süreden daha fazla baş başa kalmasına kesinlikle müsaade etmiyoruz.

İnternetimde Arıza Var Ne Yapmam Gerekir?

Teknik Elektrikçi Servisi olarak size tüm teknik elektrik zayıf akım işleriniz için bizimle irtibata gelebilirsiniz. size ne yapılması ile alakalı gerekli bilgiyi verecek olup arıza eğer sizin müdahale edemeyeceğiniz bir sebepten ötürü kaynaklanıyorsa, gerekli birimlere arızayı bildireceklerdir. Arıza durumlarında internet sağlayıcısı firmayı aradığınızda prosedür amaçlı sizden bazı adımları yerine getirmenizi isteyecektir. Bu adımlar modeminizle ilgili olacaktır. Bu sebeple ilgili firma temsilcisi ile görüşürken modeminize yakın bir yerde durmanızda fayda var.

İnteret Telefon kablo arızaları hattı olmadan internet bağlatmak için ev telefonsuz internet bağlatma ile alakalı sayfamızı ziyaret edin. İnternet Arızası Durumunda Kendim Ne Yapabilirim?İnterneti telefon hattı üzerinden alıyorsanız modemin arkasından hat kablosunu çıkararak analog bir telefona bağlayın. Eğer çevir sesi almıyorsanız telefon hattınızla ilgili bir sıkıntı vardır. Yalın internet kullanıcısıysanız bu işlemi yapamazsınız.Arızalar bazı durumlarda internet ya da modem ile alakalı olmayıp internete bağlanmaya çalıştığınız cihazla da ilgili olabilir. Bağlantı sağladığınız cihazı değiştirin.Modem üstündeki ışıkların doğru bir biçimde yanması önemlidir. DSL veya Link yazan ışıklar yanıyor, internet yazan ışığın yanması durumda aktif olacaktı

BAŞLICA İNTERNET ARIZALARI HİZMETLERİ

Telefon arızaları kablolama işleri

İnternet arızaları modem kurulumu işlemleri

Data kablo çekme test etme işlemleri

Cat6 kablo çekme işleri

Access point kurulumu

Roater kurulumu güncelleme bağlantısı işleri

Tüm ev internet arızaları kablolama hizmetleri dahil birçok konuda bize ulaşabilirsiniz.

 Evimizde priz bozuldu. Gelip prizi değiştirir.

 Dükkanımızda bir elektrikli eşyamız kısa devre yapmış olduğu için kablosunun yanmasına sebebiyet verdi. Gelip tesisat kablosunu hatta dilerseniz aletimizin kablosunu yeniler.

Yeni bir şofben aldık ve bu şofben için elektrik hattı çekilerek bu şofbene bir şalter takılması gerekmektedir. Bu işleri de Kayseri elektrikçi ustası yapar.

Aynı mantık ile bir klima aldığımızda da gereken kablo çekimini ve şalterlere işini Kayseri Elektrik ustası gerçekleştirir.

Avize takar gerekmektedirsa avizeye gelen kabloları uzatır.

 Tavandaki vantilatör için de kablolama işlerini ve açma kapama anahtarını takar.

 Evimizde gerekli olan lambaların açma kapama düğmeleri (anahtarlar) değişecekse Kayseri Elektrikçisi gelip bu işleri de yapar.

 Evimize internet ve telefon bağlandı. Teknik anlamda  İnternet  kablolama, modem, kurulumu İşleri Kayseri Elektrik ustasının elinden geçer. Hemen İletişime Geçiniz.

Televizyon ve çanak anten ile kapsamlı tüm kurulum, kablolama, ayarlama görevlerini de Elektrik servisini çağırın.

 Evimizde tesisattan dolayı bir noktada priz yok ya da üçlü prize ihtiyacımız var. Bu ve bu gibi durumlarda Kayseri de  gelir ve gereken yerlere kadar kablo çekimi yapar. İstediğiniz ve ihtiyacınız kadar priz çoğaltması yapar.

 Elektrik şalterlerinde sorun var ya da bizi kurtarmıyor. Bu tür olaylarda Kayseri Elektrik Tamircisi gelip şalterleri değiştirir.

 Ev telefonumuzu ya da modemimizi diğer bir odaya taşımak istediğimizde gereken kablolama ve uygulamayı yine bizim Firmamız yapar.

Sultangazi elektrikk

Elektrik faturamız üstünde tasarruf yapmak istiyoruz ve ne yerine getirmemiz gerektiğini bilmiyoruz. Kayseri Elektrikçisine haber veririz. Bizden bilgi almak veya istediğiniz güne randevu için arayabilirsiniz. evdeki tüm  Lamba duy arızaları spot ve led işleri eski tip ampulleri tasarruflu led ampuller veya avize alakalı arızalar onarım işlerinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Yardım
Merhaba, Kıymetli müşterimiz kısa sürede iletişim sağlanıcaktır.