Kayseri Çanak Anten Montaj 0544 258 09 25

KAYSERİ NİN BÜTÜN BÖLGELERİ NE 7\24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Alış anteninin ayarını yaparken uyduda bulunan zayıf bir yayın sinyalinin seviyesi dikkate alınır. Kumandanın “info” tuşuna basılarak kanalın sinyal seviyesi takip edilir. Belirtilen doğrultulardan birinde yapılan hareket sonucunda, o doğrultudaki en yüksek sinyal seviyesi bulunarak anten için ilgili doğrultudaki en uygun nokta belirlenir. Aynı işlem diğer doğrultu için de yapılarak, yine en yüksek seviye ve ilgili doğrultudaki en uygun nokta bulunur. Böylece alış anteni uyduya düzgünce yönlendirmiş olur. Bu ayarlamalar sırasında, her bir doğrultu için, anteni sabitlemek amacıyla kullanılan vidaların gevşetilmesi ve ayar sona erdiğinde elde edilen güçlü sinyal kaybedilmeden dikkatli bir biçimde sıkılması gerekmektedir. 

Dikkat: Anten ayarlama işine başlamadan önce mevcut uydu anteni pozisyonunun kaybedilmemesi için antenin yatay ve dikey pozisyonu kalemle işaretlenmelidir. Böylece, uydu sinyali kaybedilirse başlangıç noktasına kolaylıkla dönülebilir.

Dikkat: Hassas anten ayarı yapmak için, düşey ve yatay doğrultulardaki hareketlerin mümkün olduğu kadar küçük olması gerekmektedir.

Sonraki adım olarak alış düzeneğini uydu polarizasyonuna oturtmak için (antenin çanağıyla oynamadan) LNB ayarı yapılır. Bunun için herhangi bir yayın doğrultusunda (mesela yatay) düşük güçlü örnek bir yayın seçilerek sinyalin kalite ve seviyesi kontrol edilir. Kumandanın info tuşuna basılarak yayının seviyesi takip edilir. Antenin alış odağında bulunan LNB, anten sabit kalacak şekilde, saat yönünde veya tersine döndürülerek seviyenin maksimum olduğu nokta belirlenir

Çanak Anten Kurulumunu Gözünüzde Büyütmeyin, Çok uygun fiyatlara kayseri nin tüm bölgelerine çanak anten kurulum hizmeti vermekteyiz.

Çanak Anten Kurulumu Nasıl Yapılır ?
Çanak anten kurulumu, evinize gelen uzman ekiplerimiz tarafından çanak antenin 42 dereceye en uygun alana montaj edilmesiyle gerçekleşir, daha sonra çanak antenden televizyonunuza kablo çekilerek işlem sonlandırılır. Eğer çanak anteniniz var ise ve kendiniz kurmayı düşünüyor iseniz, Lütfen web sitemizdeki Video Galerisi Bölümünden Çanak anten kurulum videomuzu seyrediniz.

Çanak Anten Kurulumu Yaptıgımız Markalar ve Uydular.

Firmamanız başta nextstar olmak üzere yüzlerce markayla, türkiyeden yayın veren onlarca uyduyu kurabilmektedir.

Firmamızın çanak anten kurulumu için kullandığı markalar, nextstar, baff, technobox, atlanta, gessat, nextstar delikli çanak, technobox parabol çanak, başlıca markalarımızdır.

Firmamız istanbuldan, Başta Türksat 42 Olmak üzere, hotbird 13, astra 19, astra 23, astra 4.7, thor, sirus, hispasat, hellassat, azersat, badr, nilesat, eutelsat, eurobird gibi uyduları kurmaktadır.

Neden Riva Elektrik Elektronik i Uydu servisi firmasını seçmeliyim?

Durduk yere televizyonunuz da sinyal hatası alıyorsanız mutlaka çanak anten veya televizyondan anlayan birilerini çağırmanız gerekir. İstanbul’da televizyon tamiri yapan yerler arasında hangi firmayı seçmeliyim diyorsanız kayseri riva elektrik elektronik uydu servisi size yeter. Her ne kadar uydu servisleri arasında popüler olduğumuz konularda çok fazla reklamlarımız olmasa da bizi anlayan ve gerçekten de televizyon tamirinden iyi anladığımızı iyi bilen müşterilere sahibiz. Sizler de Kayseri nin en iyi firmalarından biri olan Riva elektrik elektronik uydu servisi için bize ulaşmanızı rica ediyorum. Peki bizleri diğer uydu servisi firmalarından ayıran bazı özelliklerimiz;

 • Haftanın 7 günü uydu servis hizmeti veriyoruz.
 • Uydu sistemlerin de en uygun fiyat garantisi
 • Hızlı ve yetenekli uydu tamircisi çalışanları
 • Televizyon kurulumu ve kanal yükleme
 • Aynı günde uydu teknik servis hizmeti
 • Merkezi uydu santrali kurulum hizmeti
 • Çanak anten uydu arıza tespiti
 • Merkezi uydu sistemleri tamiri
 • Orijinal yedek parça garantisi

Televizyon kurulum ve montaj hizmetleri

Televizyonların başlıca sorunlarından biri de televizyon montajının yapılması ve kanal kurulumu ile kanalların yeniden yüklenmesidir. Televizyonu yeni aldığınız da ilk olarak masada kullanmak veya televizyon askı aparatı ile duvara montaj yapılması konusunda hemen karar vermeniz gerekir. Çünkü sıfır alınan televizyonları genel de yetkili servisler kurulumu yapmaktadır. Duvarda kullanmak istemeniz durumun da bazı servislerin montaj yapmadıklarını duymaktayız. Bu nedenle televizyonun garanti belgesini imzalattırdıktan hemen sonra televizyon montajı yapan firmalardan birini çağırabilirsiniz.

Televizyon askı aparatı ile duvara montajını firmamızın uzman uydu tamircisi personelleri yapmaktadır. Ayrıca televizyon kanal kurulumu da tv montajından hemen sonra yapılabilmektedir. Sadece yeni televizyon değil, yanlışlıkla televizyon kanallarını da silmiş olabilirsiniz. Bunun için Kayseri uyducu arkadaşlarımız sizlere hemen yardımcı olabilir. Televizyon kanallarını kendi kendine siliniyor veya televizyon da sinyal yok yazıyor olması da televizyonunuz da bazı arızaların meydana geldiğinin göstergesi olabilir. Lütfen 0544 258 09 25 numaralı Riva elektrik elektronik uydu servisi telefonunu arayın ve acil uyducu hizmetlerimizden yararlanın.

Aynı günde hızlı servis garantisi

Bir uydu servisi firmasından daha başka ne istenebilir ki? Aynı günde servis garantisi ile sizleri televizyon ve uydu çanak sorunlarından kurtarıyoruz. Televizyon da sinyal yok hatası mı alıyorsunuz? Çanak anten montajı yapmak için uydu tamircisine mi ihtiyacınız var? Hemen Kayseri uydu servisi çalışanlarından birini arayın ve yaklaşık 30 dakika da kapınıza birini gönderelim. Uzman uydu tamircisi olarak çalışan arkadaşlarımızın tamamı da çok hızlı ve işinde uzmanlaşmış olan kişilerdir. Bu nedenle uydu servisi için çağırdığınız personelimiz tarafından hızlıca televizyon problemlerinden kurtulursunuz. Aynı zaman da bu işlemleri gün içerisinde ve hatta en kısa sürede onarımı gerçekleştireceğine emin olabilirsiniz.

Sizler de biliyorsunuz ki elektronik ürünlerin bozulması normal bir durumdur. Bunların onarılması ve yetkili servisler de bakımlarının yapılması birkaç günü bulabilmektedir. Ama televizyon bozulduğu zaman veya uydu antenler de sinyal sorunlarını yaşıyorsanız bu arızaları onarmak için aynı günde hizmet vermek gerekir. Çünkü televizyon arızası, sinyal bulma, çanak anten ayarı ve bunun gibi diğer arızaların meydana gelmesi televizyona sinyal gelmemesi ile alakalıdır. Her türlü uydu arızası için hızlı servis hizmeti veren bir Kayseri çanak anten tamircisi veya bunun gibi Kayseri nin her tarafına uydu servisi için evlere yerinde servis hizmeti veren firmalardan destek almalısınız.

Çanak anten kurulum ve montajı

Çanak antenler televizyonların vazgeçilmez parçalarından biridir. Yeni evlenmiş veya yeni bir daireye taşınmış olabilirsiniz. Çanak anten kurulumu ve uydu sinyal ayarlaması için birilerine ihtiyacınız da olabilir. En doğru seçimi yapabilmek için daha önceden çalıştığınız uydu servisi firmalarını aramanız gerekir. Çünkü daha önceden uydu montajı ile anten sinyal bulma problemleri için birlikte çalışmış olabilirsiniz. Yalnız, çanak anten montajı yapan birilerinin telefon numarası telefon rehberiniz de kayıtlı değilse o zaman da tercihiniz en yakın uydu servisi firmalarından yana kullanmanız gerekir.

Çanak anteniniz varsa sadece uydu montajı ücreti ödemiş olursunuz. Ayrıca uydu anteniniz var ama bazı malzemeleri eksikse (uydu kablosu, lnb, uydu alıcısı, gözlü uydu cihazı adaptörü vb.) randevu alırken bizlerden yeni bir çanak anten seti de isteyebilirsiniz. Size uydu montajı ve anten ayarı konusunda hizmet etmeye hazırız. Hatta randevu için bizleri aradığınız da yeni bir çanak antende getirilmesini isteyebilirsiniz. Bizler istediğiniz yere uydu montajını yapıyor ve anten sinyal bulma cihazlarımız ile de uydu yön bulmayı anında gerçekleştiriyoruz

Merkezi uydu santrali tamiri ve kurulumunun yapılması

Merkezi uydu santrali olmayan binalar da balkonlar da antenlerin olmasının yanı sıra çok fazla kablo karmaşası ile karşı karşıya kaldıklarını görebilirsiniz. Binanın dış yapısını ciddi anlamda bozan antenlerden kurtulmak için Kayseri merkezi uydu santral kurulumunu çok iyi yapan Riva elektrik elektronik uydu servisi firmasını lütfen arayınız. Uydu servisi çalışanlarımız aynı gün içerisinde ücretsiz keşif hizmeti ile sizleri ziyarete geleceklerdir. Merkezi uydu santrali ücret keşif hizmetimizden yararlanmanız için binaya komple merkezi uydu santral kurulumunun yeni yapılıyor olması gerekir. Merkezi uydu sistemleri tamiri ve santral yer değiştirme işlemi için ücretsiz keşif hizmetimiz maalesef yoktur.

Daha öncesinden binanızda merkezi uydu santrali kurulumu yapıldıysa bu santralin arızalanması durumunda İstanbul uydu servisi çalışanlarımızı aramanızı rica ediyoruz. Merkezi santrallerin geçen zaman içerisinde kullanılan bazı ürünlerin arızalandığı görmekteyiz. Lnb, Anten kablosu, merkezi santral arızası, Lnb içine su girmesi veya merkezi uydu santralinde bazı çıkışların çalışmıyor olması sıklıkla rastlanan sorunlardandır diyebiliriz. Profesyonel ve işini çok seven İstanbul’da uyducu işini yapan arkadaşlarımızın bütün merkezi uydu sistemleri tamiri ve kurulumunu yapabildiklerini söylemek isterim. Aynı zaman sadece santral tamiri değil, geri kalan birçok uydu sistemleri arızalarında bile yardımcı olmaya hazırız

Kayseri merkezi uydu sistemleri keşifte neler yapılır?

Sizlerde binanızın dış cephe ve mantolamayı bozan çanak antenlerden bıktıysanız bütün apartman sakinlerinin tek bir çanak antenden bütün dairelere televizyon izlemeye olanak sağlayan merkezi uydu sistemleri santralini kurmanın zamanı gelmiş demektir. Kayseri merkezi uydu sistemleri kurulumu için bizleri arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. uzman arkadaşlarımız belirtmiş olduğunuz adrese gelerek,

 • Hangi malzemelerin kullanılacağı?
 • Çanak antenlerin nereye montaj yapılacağı?
 • Merkezi uydu santralinin nereye kurulacağı belirlenir.
 • Merkezi santrale kaç tane çanak anten bağlanacağı konuşulur.
 • Merkezi uydu santrali tamiri için gerekli şartlar konuşulur.
 • Merkezi uydu sistemleri için kullanılacak malzemeler?
 • Kaç adet daire var?
 • Dairelerden hangisi birden fazla televizyon kullanıyor?
 • Digitürk, hodbir uydularını isteyen var mı?
 • Kablosu bozuk olan ya da merkezi sistem yenilenirken bende kablomu değiştirmek istiyorum diyen var mı?
 • Kablolar nereden giderse az metraj kullanılıp ve daha temiz olur?
 • Ürün tanıtımı ve Net fiyat garantisi ile,

Sonradan sürpriz fiyatlarla karşılaşmamak adına o anda ne kadar fiyat çıkacağını anında öğrenirsiniz. İsterseniz fiyat teklifinden sonra istemediğinizi, dilerseniz bir sonraki gün için yani en kısa sürede merkezi uydu santrali kurulumuna geçilmesi adına randevu talep edebilirsiniz.

Merkezi uydu sistemler

Kayseri merkezi uydu santrali montajı

Merkezi sistemlerde en dikkat edilmesi gereken nokta merkezi uydu santralinin nereye kurulacağıdır. Yağmur ve kar görmeyen yerler tercih edilmelidir. Çatıdan akar sular ve damlama sıkıntısı santralin kesinlikle yakınından bile geçmemelidir. içine su giren merkezi uydu santralleri garanti dışı kalır ve servis bile bir şey yapmaz. Kayseri merkezi uydu santrali montajını bize kurdurun gözünüz arkada kalmasın. yönetici olmak büyük sorumluluktur. bir çok insan ile muhatap olmak gerçekten de de zor bir iş ve ağır bir yüktür. Merkezi uydu santrali montajını bizlere yaptırarak kafanız rahat olacak. çünkü bizler yaptığımız işin arkasında durarak önümüzdeki bir kaç sene boyunca da teknik servis hizmeti veriyoruz

 1. AHİ EVRAN MAHALLESİ
 2. AKCATEPE MAHALLESİ
 3. AKİN MAHALLESİ
 4. ALSANCAK MAHALLESİ
 5. AMARAT MAHALLESİ
 6. ARGINCIK MAHALLESİ
 7. BARBAROS MAHALLESİ
 8. BARSAMA MAHALLESİ
 9. BAYRAMHACI MAHALLESİ
 10. BEYAZŞEHİR MAHALLESİ
 11. BEYDEĞİRMENİ MAHALLESİ
 12. BOĞAZKÖPRÜ MAHALLESİ
 13. BOYACI MAHALLESİ
 14. BOZTEPE MAHALLESİ
 15. BUĞDAYLI MAHALLESİ
 16. CAMİKEBİR MAHALLESİ
 17. CIRGALAN MAHALLESİ
 18. ÇEVRİL MAHALLESİ
 19. DADAĞI MAHALLESİ
 20. DORUKLU MAHALLESİ
 21. DÜVER MAHALLESİ
 22. EBİÇ MAHALLESİ
 23. ELAGÖZ MAHALLESİ
 24. ELMALI MAHALLESİ
 25. EMMİLER MAHALLESİ
 26. ERCİYESEVLER MAHALLESİ
 27. ERKİLET MAHALLESİ
 28. ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ
 29. ESKİÖMERLER MAHALLESİ
 30. EYİM MAHALLESİ
 31. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 32. FEVZİOĞLU MAHALLESİ
 33. GENERAL EMİR MAHALLESİ
 34. GEVHER NESİBE MAHALLESİ
 35. GÖMEÇ MAHALLESİ
 36. GÜNEŞLİ MAHALLESİ
 37. HACI SAKİ MAHALLESİ
 38. HASAN ARPA MAHALLESİ
 39. HASANCI MAHALLESİ
 40. HIRKAKÖY MAHALLESİ
 41. HİMMETDEDE MAHALLESİ
 42. HOCA AHMET YESEVİ MAHALLESİ
 43. HÖBEK MAHALLESİ
 44. KALKANCIK MAHALLESİ
 45. KARAHÖYÜK MAHALLESİ
 46. KARAKİMSE MAHALLESİ
 47. KAŞKÖY MAHALLESİ
 48. KAYABAŞI MAHALLESİ
 49. KEMER MAHALLESİ
 50. KIZIK MAHALLESİ
 51. KOCASİNAN MAHALLESİ
 52. KUŞCAĞIZ MAHALLESİ
 53. KUŞÇU MAHALLESİ
 54. MAHZEMİN MAHALLESİ
 55. MEVLANA MAHALLESİ
 56. MİMARSİNAN MAHALLESİ
 57. MİTHATPAŞA MAHALLESİ
 58. MOLLAHACI MAHALLESİ
 59. MOLU MAHALLESİ
 60. OBRUK MAHALLESİ
 61. ORUÇREİS MAHALLESİ
 62. OSMANGAZİ MAHALLESİ
 63. OYMAAĞAÇ MAHALLESİ
 64. SAHABİYE MAHALLESİ
 65. SALUR MAHALLESİ
 66. SANAYİ MAHALLESİ
 67. SANCAKTEPE MAHALLESİ
 68. SARAY BOSNA MAHALLESİ
 69. SARAYCIK MAHALLESİ
 70. SEYRANİ MAHALLESİ
 71. SÜMER MAHALLESİ
 72. ŞEKER MAHALLESİ
 73. TALATPAŞA MAHALLESİ
 74. TAŞHAN MAHALLESİ
 75. TURGUT REİS MAHALLESİ
 76. UĞUREVLER MAHALLESİ
 77. VATAN MAHALLESİ
 78. YAKUT MAHALLESİ
 79. YAVUZ SELİM MAHALLESİ
 80. YAVUZLAR MAHALLESİ
 81. YAZIR MAHALLESİ
 82. YEMLİHA MAHALLESİ
 83. YENİ MAHALLESİ
 84. YENİDOĞAN MAHALLESİ
 85. YENİŞEHİR MAHALLESİ
 86. YEŞİL MAHALLESİ
 87. YILDIZEVLER MAHALLESİ
 88. YUKARIHASİNLİ MAHALLESİ
 89. YUNUS EMRE MAHALLESİ
 90. YUVALI MAHALLESİ
 91. YÜREĞİL MAHALLESİ
 92. ZİYAGÖKALP MAHALLESİ
 93. ZÜMRÜT MAHALLESİ

 1. 19 MAYIS MAHALLESİ
 2. 30 AĞUSTOS MAHALLESİ
 3. AĞIRNAS MAHALLESİ
 4. ALPASLAN MAHALLESİ
 5. ALTINOLUK MAHALLESİ
 6. ANAFARTALAR MAHALLESİ
 7. ANBAR MAHALLESİ
 8. AYDINLIKEVLER MAHALLESİ
 9. BAĞPINAR MAHALLESİ
 10. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 11. BATTALGAZİ MAHALLESİ
 12. BECEN MAHALLESİ
 13. BÜYÜK BÜRÜNGÜZ MAHALLESİ
 14. CUMHURİYET MAHALLESİ
 15. DANİŞMENTGAZİ MAHALLESİ
 16. DEMOKRASİ MAHALLESİ
 17. EĞRİBUCAK MAHALLESİ
 18. ERENKÖY MAHALLESİ
 19. ESENTEPE MAHALLESİ
 20. ESENYURT MAHALLESİ
 21. FATİH MAHALLESİ
 22. GERMİR MAHALLESİ
 23. GESİ MAHALLESİ
 24. GESİ FATİH MAHALLESİ
 25. GÖKKENT MAHALLESİ
 26. GÜLTEPE MAHALLESİ
 27. GÜLÜK MAHALLESİ
 28. GÜRPINAR MAHALLESİ
 29. GÜZELKÖY MAHALLESİ
 30. HİSARCIK MAHALLESİ
 31. HUNAT MAHALLESİ
 32. HÜRRİYET MAHALLESİ
 33. İLDEM CUMHURİYET MAHALLESİ
 34. KAYABAĞ MAHALLESİ
 35. KAZIMKARABEKİR MAHALLESİ
 36. KEYKUBAT MAHALLESİ
 37. KILIÇASLAN MAHALLESİ
 38. KIRANARDI MAHALLESİ
 39. KOCATEPE MAHALLESİ
 40. KÖŞK MAHALLESİ
 41. KÜÇÜK BÜRÜNGÜZ MAHALLESİ
 42. MİMARSİNAN MAHALLESİ
 43. OSMAN KAVUNCU MAHALLESİ
 44. OSMANLI MAHALLESİ
 45. SAKARYA MAHALLESİ
 46. SARIMSAKLI MAHALLESİ
 47. SELÇUKLU MAHALLESİ
 48. SELİMİYE MAHALLESİ
 49. SUBAŞI MAHALLESİ
 50. ŞİRİNTEPE MAHALLESİ
 51. TACETTİNVELİ MAHALLESİ
 52. TAVLUSUN MAHALLESİ
 53. TINAZTEPE MAHALLESİ
 54. TURAN MAHALLESİ
 55. VEKSE MAHALLESİ
 56. YENİKÖY MAHALLESİ
 57. YEŞİLYURT MAHALLESİ
 58. YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Yardım
Merhaba, Kıymetli müşterimiz kısa sürede iletişim sağlanıcaktır.