Kayseri Elektrikçi Belsin Zümrüt Ziyagökalp Anbar 0544 258 09 25

Riva Elektrik ve Elektronik Olarak Hedefimiz Müşterilerimizin güvenini tam anlamıyla kazanmış olup günümüzün yoğun ve rekabetçi pazarında kalıcı ve sağlam bir yer edinebilmek için, daima farklı olmanın, yenilikleri ilk sunabilmenin ve profesyonelleşmenin ışığında yürümeyi hedeflemiştir. Kayseri Elektrikçi Belsin Zümrüt Ziyagökalp Anbar

Hizmetlerimiz

Elektrik Uydu ve Tv ile ilgili bütün işleri profesyonel anlamda çözmekteyiz. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz

Elektrik Arıza

Elimizde bulunan son teknoloji aletler ile ev ve iş yerlerinizde arıza tespitini hızlı ve kolay biçimde yapıyor, sorununuza uygun çözümleri sunuyoruz.

Uydu

Uydu cihazı, LNB, merkezi sistem, çanak kurulum ve ayar çalışmalarımızı kalite standartlarına uygun ve ekonomik çözümler ile gerçekleştirmekteyiz. Montaj ve kurulumu hızlı biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Kamera sistemleri

IP kamera, CCTV kamera kurulumu, arıza tespit ve çözümü, mobil cihazlar ile izleme ve kayıttan oynatma kurulumu ve teknik desteği vermekteyiz.

Otomasyon sistemleri

Kazan dairesi, ev bina otomasyonu, dahili ve harici aydınlatma otomasyonu, adresli yangın, diyafon sistemleri bakım, arıza tespit ve tamir çalışmaları yürütmekteyiz.

Ses sistemleri

Bina seslendirmeleri, kafe ve restourant seslendirmeleri, konferans salonları, okullarda çalışmalar yapmaktayız. Montaj, kurulum ve arıza bakım alanlarında deneyimli personelimizle destek vermekteyiz.

Elektrik tesisat çalışmaları

kablolama, pano monitörlüğü, tava, tabliye, aydınlatma, avize, led, spot, anahtar-priz bağlantıları, sigorta ve kontrol sistemleri alanında çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Plan proje ve taahhüt işlerini gerçekleştirmekteyiz Kayseri Elektrikçi Belsin Zümrüt Ziyagökalp Anbar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Yardım
Merhaba, Kıymetli müşterimiz kısa sürede iletişim sağlanıcaktır.