Kayseri Elektrikçi 0544 258 09 25

Elektrikçi Hizmetlerimiz Bina Elektrik Tesisatı Plan & Proje Taahhüt İşleri Elektrik Arıza Servisi Görüntülü Konuşma Sistemleri Aydınlatma Sistemleri Kurulumu Topraklama Tesisatı Paratoner Tesisatı Telefon Tesisatı TV Tesisatı Zayıf Akım Tesisatları Yangın İhbar Sistemleri Sensörlü Sistemler CCTV Kamera Sistemleri Kartlı Geçiş Sistemleri Elektrik Panoları Kompanzasyon Panoları Bakım Onarım Elektrik Malzeme Satış & Montaj

NELER YAPIYORUZ?

Kayseri merkezde, uzun yıllardır aktif olarak hizmet veren firmamız müşterilerine Bina Elektrik Tesisatı, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor. Mevcut çalışanlarımız elektrik konusunda uzman ve yaşadığınız arızalarda çözüm için 7/24 sizlerin yanında olmaktadır.

Mevcut elektrik tesisatlarınız da yaşadığınız problemlerin giderilmesi ve diğer konulardaki arıza ve istekleriniz için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür. Projenizi veya Arıza durumunu başarı ile giderinceye kadar özenle çalışan elektrikçilerimiz siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Sektörde ki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikçisidir. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız ? Firmamız hizmetinizde ve size  Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

KAYSERİ ELEKTRİKÇİ HİZMETLERİMİZ

Elektrik kaçak kontrolü

Elektrik pano bakımı

Elektrik tesisat yenileme

Şalter bakımı

Şofben bakımı ve montajı

Termosifon ve şofben arızası

Led aydınlatma

Spot ve dekor aydınlatma

Tüm 220 ve 380 elektrik arıza

bakım ve tamiratı

Topraklama hat bakım onarım

Kaçak akım arıza onarım

Elektrik pano arızası

Telefon ve internet tesisatı

Modem kurulumu

Kamera arıza

Kamera tesisatı yenileme

Tv kablo değişimi

Elektrik kaçağı arızası

Uydu tamiri ve ayarlama

Güneş enerjisi bakım ve tamirat

Ofis elektrik arızaları

Elektrik ve aydınlatma hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Yardım
Merhaba, Kıymetli müşterimiz kısa sürede iletişim sağlanıcaktır.