Kayseri Elektrik Ustası 0544 258 09 25

Kayseri nin Tüm Semtlerinde Hizmetinizdeyiz. Elektik arızalarınıza hemen müdahale ediyoruz. Ev veya iş yerlerinizde elektrik arızaları veya elektrik tesisatı ile ilgili ihtiyaçlarınızda Riva Elektrik olarak hizmetinizdeyiz. Kayseri nin tüm semtlerinde elektrik ustalarımız ile kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Elektrik Arıza Tespiti

Teknolojinin çok hızlı gelişmesine bağlı olarak kullandığımız mekanik cihazların yerini elektronik cihazların alması  ile elektrik şebekesinde kirlenme oranı artmıştır. Kirli olan olan şebeke de çalışmak zorunda kalan özellikle hassas elektronik cihazlarda arızalanma oranı çok hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Elektronik cihazların kartlarının yanmaları, güç kaynağı arızalanmaları, haberleşme sistemlerinde meydana gelen aksaklıklar, hastanelerdeki tıbbi cihazların ekranlarında meydana gelen karıncalanmalar, Server merkezlerinde meydana gelen haberleşme bozuklukları, ağır sanayi cihazlarının kumanda devrelerinde meydana gelen kart yanmaları bu arızalanmaların başlıcalarıdır.

Bu arızalar işletmelere yüksek miktarda maddi olarak zarar verir. Bu tür durumlar ile karşılaştığınız durumda yapılması gereken şey sorunun  kaynağının doğru tespit edilmesinden geçmektedir. Eğer sorunun kaynağı doğru tespit edilmez ise varsayım ile yapılacak her uygulama yeni bir sorunun ortaya çıkmasına neden olur.

RİVA ELEKTRİK ELEKTRONİK Problem Çözüm Aşamaları;

  1. Ölçüm, Analiz ve Tespit
  2. Raporlama
  3. Uygulama için keşif
  4. Uygulama ve Uygulama Sonrası Raporlama

Kayseri Riva Elektrik olarak kesin çözüm garantisi ile hizmet vermekteyiz. Yaptığımız her ölçüm uluslar arası standartlara sahip cihazlarımız ile profesyonel mühendislerimiz tarafından  yapılır ve raporlanır.

Arıza Tespiti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Elektrik tesisatlarında arıza tespit cihazları ve göz ile muayene sonrasında yapılacak arıza tespiti, arızanın sonradan tekrar ederek can ve mal üzerinde olumsuz sonuçlar doğurmaması için profesyonel bir şekilde yapılmalıdır.
Arıza Tespiti Nedir? Arıza Tespiti Nasıl Yapılır? Arızanın Tespit Edilmesi Hangi Cihazlarla Yapılır?

Elektrik Arızası Çözümü

Alanında uzman elektrik tamircisi ekibimizle en yakın elektrikçi, acil elektrikçielektrikçi en yakınelektrik ustası gibi sizlerin sorunlarını dinliyor ve yerinde çözüyoruz.

  • Alanında uzman elektrik ustası
  • Lokasyonunuza en yakın elektrikçi
  • Ucuz fiyat, kaliteli hizmet anlayışı
  • 26 yıllık deneyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Yardım
Merhaba, Kıymetli müşterimiz kısa sürede iletişim sağlanıcaktır.