Kayseri Çanak Kurulum 0544 258 09 25

ÇANAK KURULUM
Merkezi ve Harici Uydu Anten servisi Merkezi ve Harici Uydu Anten servisi Yalnızca antenlerin ve belirli kanalların yer almış olduğu daha önceki yıllara nazaran, son yıllarda uydu alıcısı sayesinde yüzlerce kanalın tek bir televizyon üzerinde toplanması ve de görüntülerin daha net olarak görünmesi sağlanmaktadır. Çeşitli markalar tarafınca kurulumu ve de ayarlanma işlemi yapılan uydular, belirli süreler sonra farklı nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Görüntülerde kayma olduğu ve de kanalların açılmadığı gibi olumsuz durumlar için sunmuş olduğumuz uydu arıza hizmetlerinde, işinin ehli kadromuz yer almaktadır. İstanbul’un pek çok farklı bölgelerinde sunmuş olduğumuz hizmetler, müşteri memnuniyeti ilkesi ile sağlanmaktadır.

 Anten Montajı

Televizyon için kullanılacak olan anten montajı özellikle kullanılacak olan alanlarda yapılacak olan incelemelerin ardından gerçekleştirilmektedir. Montaj işlemleri sırasında kullanılacak olan malzemeler kullanıcılar için daha uzun süreli kullanım olanağı elde edilebilmesi adına en kaliteli şekilde seçilmektedir.
Yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile çalışma yapmakta olan servisimiz anten kullanımında karşılaşabileceğiniz her türlü arıza durumunda veya montaj işlemleri için yapılacak olan çalışmaların en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.
Uydu veya çanak kullanımında kullanıcılar için oluşan sorunlar özellikle televizyon izleme problemi yaşanmasına neden olmaktadır. İlk aşamada yeni anten alınması durumunda sorunsuz kullanılabilmesi için profesyonel şekilde yapılacak olan kurulum işlemleri için servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uydu Anten Montaj

Uydu Anten Montaj

 Anten Kurulum

Uydu kullanımında özellikle istenilen her kanalın izlenebilmesi için uydu anten ayarlama çalışmalarını ekibimiz itinalı şekilde yapmaktadır. Sorunsuz kullanım olanağı elde edilebilmesi için yapılacak olan ayarlama işlemleri ekibimiz tarafından gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından tamamlamaktadır. Televizyonda özellikle kullanılacak olan antenlere göre izlenecek olan kanallar değişmektedir. Bu nedenle ayarlama işlemleri en uygun şekilde yapılmaktadır.
Müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak adına servisimiz bu alanda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kadrosu ile en hızlı şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Servisimiz bakım, onarım, montaj veya kurulum hizmetleriyle özellikle uydu kullanımı sırasında karşılaşabileceğimiz her türlü problemde çözüm odaklı hizmet almanızı sağlamaktadır.

Uydu Anten Montaj

Uydu Anten Montaj

7/24 Kesintisiz Servis Hizmeti

Kesintisiz destek hizmeti ile yapmış olduğumuz çalışmalar ile yaşamış olduğunuz her türlü problemde destek hizmet almanızı sağlamaktayız. Destek ekibimiz yapılacak olan görüşmeler sırasında belirtmiş olduğunuz probleme uygun şekilde yardım almanızı sağlamaktadır. Yeterli bilgiye sahip olan destek ekibimiz özellikle antenlerde oluşacak olan her türlü arıza için yapacağınız talepler doğrultusunda ayrıntılı bilgi almanızı sağlamaktadır.
Uydu anten kurulumun veya ayarlama işlemlerinin sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için uzman ekibimiz yapmış olduğu her çalışmada gerekli itinayla göstermektedir. Bu sayede kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından kaliteli hizmet alınması sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Yardım
Merhaba, Kıymetli müşterimiz kısa sürede iletişim sağlanıcaktır.