Kayseri Arıza, Bakım – Onarım, Uydu Kurulum 0544 258 0925

Düşük tüketimli elektrik tüketicilerinin elektrik tedariği iki farklı çeşit sözleşme ile gerçekleşebilir. Tüm tüketiciler sayaçlarını aktif ettiklerinde bölgelerindeki görevli elektrik tedarik şirketi ile perakende satış sözleşmesi yapar. Bu sözleşme son kaynak elektrik tedariği kapsamında kurulan sözleşmedir ve elektrik tedariği ulusal elektrik tarife fiyatlarından sağlanır. Serbest tüketiciler ise daha sonra serbest elektrik tedarikçileri ile sözleşme kurarak serbest piyasadan enerji alabilir. Bu sözleşmelere ise elektrik tedarik sözleşmesi adı verilir.

Görevli elektrik tedarik şirketleri ile kurulan elektrik sözleşmesi belirsiz sürelidir ve kendiliğinden sona ermeyen bu elektrik sözleşmesinin sona ermesi ile elektrik kesintisi yaşanma durumu söz konusu olmaz.

Kayseri Elektrik Ustası, Uydu Kurulum. Elektrik tüketicisinin bir talebi kendiliğinden sona ermez. Ancak tüketici talebi ile sona erebilecek bu sözleşmenin sona ermesi için internet üzerinden ya da yazılı olarak görevli elektrik tedarik şirketine başvuru yapılabilir. Söz konusu başvuruda, sözleşmenin sona erdirilmek istendiği tarihe yer verilebilir. Bu durumda tüketicinin istediği tarihte sözleşmenin sona ermesi için şirkete yaptığı başvuru tarihi ile sözleşmenin sona ermesini istediği tarih arasında en az 5 günlük süre olmalıdır. Bu başvurular ŞİRKET tarafından, belirtilen tarihin en az 2 gün öncesinden elektriğin kesilmesi için dağıtım şirketine kayıt altına alınmak suretiyle bildirilir. Bunun dışındaki başvurular şirket tarafından kayıt altına alınmak suretiyle elektriğin kesilmesi için en geç başvuruyu izleyen gün sonunda, dağıtım şirketine bildirilir. Sözleşme, elektriğin kesildiği tarihte sona erer.

30

DAKİKADA*USTA KAPINIZDA!7/24 USTALARIMIZ EN İYİ VE HIZLI HİZMETİ SAĞLAMAK İÇİN ZAMANLA YARIŞIR!*Servis hızımız yoğunluk durumuna göre artabilir veya azabilir. RİVA ELEKTRİK ELEKTRONİK olarak firmamız Kayseri nin bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz. Elektrik Arıza Tamir Tadilat Dekorasyon İnternet saylayıcı ve Elektriğin bütün alanlarında hizmet vermektedir. Firmamız kendini hem işin de geliştirdi
Kayseri Elektrikçiler arasında en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmayı kendimize ilke edinen bir firmayız. Kayseri de elektrik ustası, 7 gün 24 saat boyunca, her türlü elektrik tesisatı bakım onarım ve kurulum çalışması ile Kayseri nin her yerine elektrik ustası hizmeti vermekteyiz. Kayseri elektrik firmaları işimizi en iyi şekilde müşteri memnuniyetine odaklanarak yapmaktayız. Kayseri’de yıllardır faaliyetini sürdürdüğümüz elektrik işleri sonucunda yüzlerce güler yüzlü müşteri elde etme başarısının sevinci ile her geçen gün daha fazla azimle çalışmaya devam ediyoruz. Kayseri nin tüm ilçe ve mahallelerinde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bizimle çalıştığınız için sizlere teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Yardım
Merhaba, Kıymetli müşterimiz kısa sürede iletişim sağlanıcaktır.